fbpx

Cellulit - zmora kobiet XXI wieku - według różnych badań może cierpieć na nią nawet 85% kobiet. Skąd się bierze? Jak z nim walczyć?

Cellulit to niewłaściwie rozmieszczona pod skórą tkanka tłuszczowa. Jedną z przyczyn, tego estetycznego problemu są geny, ale nie tylko one decydują o jego powstaniu. Wywołują go, hormony – wahania poziomu estrogenów, a także zastój płynu międzykomórkowego, zaburzone krążenie oraz nadwaga. Powstawaniu cellulitu sprzyjają również niektóre leki, niewłaściwa dieta, siedzący tryb życia, używki. Aby zredukować cellulit istotna jest zamiana nawyków. Dieta i regularny wysiłek fizyczny zawsze dają dobre efekty.

Pomocne będą nowoczesne zabiegi, które zmniejszą podskórną tkankę tłuszczową, uelastycznią i zagęszczą skórę. Poprawią przepływ krwi i limfy, zredukują obrzęki. Pomogą pozbyć się produktów przemiany materii z organizmu.

Zabiegi redukujące cellulit

Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, wspomaganie
odchudzania, redukcja tkanki tłuszczowej. Delikatny zabieg odpowiedni dla skóry naczynkowej, delikatnej.
Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, wspomaganie
odchudzania, redukcja tkanki tłuszczowej. Skuteczna metoda walki z cellulitem w każdej fazie zaawansowania
Kawitacja ultradźwiękowa i radiofrekwencja monopolarna podczas jednego zabiegu. Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wspomaganie w odchudzaniu
Redukcja cellulitu Drenaż limfatyczny Opuchlizna nóg Zmęczone nogi

 

Najczęściej wybierany zabieg antycellulitowy
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy przy wyborze zabiegu antycellulitowego?
Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie

    Polityka prywatności

    Brak produktów w koszyku.