fbpx

Zgrany zespół Estetico

Jolanta

Kosmetolog
Od zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z kosmetologią. Szczególnie bliskie mi są terapię cer problematycznych, zabiegi anti-aging, peelingi kwasowe oraz zabiegi hi-tech. Praca z klientem i widoczne efekty mojej pracy dają mi wiele radości, co napędza mnie do dalszego kształcenia się i poszerzania moich kompetencji.

Monika

Kosmetolog
Koncentruję się na zabiegach kosmetologii ciała i twarzy, które eksponują Twoje naturalne piękno. Razem z Tobą ustalam cel i kierunek działania. Charakteryzuje mnie dokładność i ogromne zaangażowanie. Umiem wykorzystać moje duże doświadczenie, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Radość oraz zadowolenie na Twojej twarzy po zakończonych zabiegach sprawiają mi ogromną satysfakcję i motywują do dalszej pracy. Dążenie do uzyskania najlepszych efektów jest dla mnie priorytetem.

Nadia

Farmaceutaka/Kosmetolog
Jestem związana z branżą medyczną od ponad 15 lat. Z wykształcenia jestem farmaceutą. Z przyjemnością pomagam klientom zachować piękno, młodość i atrakcyjny wygląd na dłużej. Kosmetologia nie znosi rutyny, inspiruje mnie swoimi możliwościami.

Brak produktów w koszyku.