fbpx
Nasi kosmetolodzy

Zgrany zespół Estetico

Edyta

Kosmetolog
Profesjonalne podejście do mojej pracy i dokładność w wykonywaniu zabiegów sprawia, że na twarzach klientów pojawia się radość. Wierzę, że piękno nie zna granic, dlatego w swojej pracy dokładam wszelkich starań, aby moi klienci odzyskiwali wiarę w siebie i z moją pomocą zyskiwali nowy lepszy wizerunek

Kinga

Kosmetolog
Zaufanie jakim obdarzają mnie klienci, rezultaty współpracy oraz uśmiech na ich twarzach są moim największym sukcesem. Napędza mnie to do poszerzania swoich umiejętności oraz wiedzy, uczestnicząc w wielu szkoleniach. Pasja stała się moją pracą, czego życzę każdej osobie. Interesuje się książkami psychologicznymi oraz relacjami międzyludzkimi, zachęcam każdą osobę, aby choć raz sięgnęła po literaturę w tej tematyce.

Jolanta

Kosmetolog
Od zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z kosmetologią. Szczególnie bliskie mi są terapię cer problematycznych, zabiegi anti-aging, peelingi kwasowe oraz zabiegi hi-tech. Praca z klientem i widoczne efekty mojej pracy dają mi wiele radości, co napędza mnie do dalszego kształcenia się i poszerzania moich kompetencji.

Brak produktów w koszyku.