fbpx

Zgrany zespół Estetico

Jolanta

Kosmetolog
Od zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z kosmetologią. Szczególnie bliskie mi są terapię cer problematycznych, zabiegi anti-aging, peelingi kwasowe oraz zabiegi hi-tech. Praca z klientem i widoczne efekty mojej pracy dają mi wiele radości, co napędza mnie do dalszego kształcenia się i poszerzania moich kompetencji.

Klaudia

Kosmetolog
Jestem dyplomowanym magistrem kosmetologii z 8 letnim doświadczeniem. Wykonuje zabiegi odmładzające, pielęgnacyjne i złuszczające, które pomagają redukować oznaki starzenia oraz problemy skórne. Zajmuje się zabiegami, które mają na celu redukcję cellulitu, modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Praca, którą wykonuje jest dla mnie pasją, dlatego z dużą dokładnością i indywidualnym podejściem do każdej osoby, dopasowuje programy zabiegowe w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych oraz zadowolenia klienta.
Pracownicy Estetico

Sylwia

Kosmetolog
Wybrałam zawód kosmetologa ze względu na swoje zainteresowania. Wykonywanie zabiegów i praca z klientami sprawia mi dużo radości. Interesują mnie szczególnie zabiegi wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej oraz związane z tym zdrowe odżywianie. Wykonuję zabiegi pomagające w dążeniu do wymarzonej sylwetki oraz ujędrniające i antycelulitowe. Do każdej terapii podchodzę indywidualnie.

Brak produktów w koszyku.