fbpx

Nasz zespół

Gwarantujemy Ci opiekę zespołu specjalistów, najlepszy sprzęt oraz wysokiej klasy kosmetyki. Zapewnimy Ci spokojne i bezpieczne chwile w Estetico

Nasi kosmetolodzy

Zgrany zespół Estetico

Edyta

Kosmetolog
Profesjonalne podejście do mojej pracy i dokładność w wykonywaniu zabiegów sprawia, że na twarzach klientów pojawia się radość. Wierzę, że piękno nie zna granic, dlatego w swojej pracy dokładam wszelkich starań, aby moi klienci odzyskiwali wiarę w siebie i z moją pomocą zyskiwali nowy lepszy wizerunek

Aleksandra

Kosmetolog
Największą nagrodą jest dla mnie zadowolenie klientów. Uwielbiam gdy ciężką pracę wynagradza uśmiech oraz widoczne efekty. Po pracy radość sprawia mi wędrowanie po górskich szlakach gdzie potrzebna jest porównywalna determinacja by wejść na szczyt do trudu wkładanego w efektywność zabiegów. Stawianie sobie celów i dążenie do nich to coś co lubię.

Kinga

Kosmetolog
Zaufanie jakim obdarzają mnie klienci, rezultaty współpracy oraz uśmiech na ich twarzach są moim największym sukcesem. Napędza mnie to do poszerzania swoich umiejętności oraz wiedzy, uczestnicząc w wielu szkoleniach. Pasja stała się moją pracą, czego życzę każdej osobie. Interesuje się książkami psychologicznymi oraz relacjami międzyludzkimi, zachęcam każdą osobę, aby choć raz sięgnęła po literaturę w tej tematyce.
Jolanta Kosmetolog

Jolanta

Kosmetolog
Od zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z kosmetologią. Szczególnie bliskie mi są terapię cer problematycznych, zabiegi anti-aging, peelingi kwasowe oraz zabiegi hi-tech. Praca z klientem i widoczne efekty mojej pracy dają mi wiele radości, co napędza mnie do dalszego kształcenia się i poszerzania moich kompetencji.

Brak produktów w koszyku.