fbpx

Zgrany zespół Estetico

Jolanta

Kosmetolog
Od zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z kosmetologią. Szczególnie bliskie mi są terapię cer problematycznych, zabiegi anti-aging, peelingi kwasowe oraz zabiegi hi-tech. Praca z klientem i widoczne efekty mojej pracy dają mi wiele radości, co napędza mnie do dalszego kształcenia się i poszerzania moich kompetencji.

Monika

Pani kierownik - Kosmetolog
Koncentruję się na zabiegach kosmetologii ciała i twarzy, które eksponują Twoje naturalne piękno. Razem z Tobą ustalam cel i kierunek działania. Charakteryzuje mnie dokładność i ogromne zaangażowanie. Umiem wykorzystać moje duże doświadczenie, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Radość oraz zadowolenie na Twojej twarzy po zakończonych zabiegach sprawiają mi ogromną satysfakcję i motywują do dalszej pracy. Dążenie do uzyskania najlepszych efektów jest dla mnie priorytetem.

Klaudia

Kosmetolog
Jestem dyplomowanym magistrem kosmetologii z 8 letnim doświadczeniem. Wykonuje zabiegi odmładzające, pielęgnacyjne i złuszczające, które pomagają redukować oznaki starzenia oraz problemy skórne. Zajmuje się zabiegami, które mają na celu redukcję cellulitu, modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Praca, którą wykonuje jest dla mnie pasją, dlatego z dużą dokładnością i indywidualnym podejściem do każdej osoby, dopasowuje programy zabiegowe w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych oraz zadowolenia klienta.

Brak produktów w koszyku.