fbpx

Liposukcja kawitacyjna

Radiofrekwencja z liposukcją kawitacyjną w Krośnie

Zadzwoń i zarezerwuj w gabinecie

Dlaczego liposukcja kawitacyjna? 

Liposukcja kawitacyjna inaczej nazywana liposukcją ultradźwiękową to bezbolesny zabieg, który likwiduje komórki tłuszczowe. Ten zabieg polecamy paniom na obszary, gdzie z przyczyn technicznych, nie możemy zastosować kriolipolizy. Do jakich obszarów proponujemy liposukcje kawitacyjną? Liposukcja kawitacyjna sprawdzi się na udach, łydkach, brzuchu, biodrach oraz ramionach.

Jak działa liposukcja kawitacyjna? Jak likwiduje tkankę tłuszczową?

Liposukcja kawitacyjna nazywana jest ultradźwiękową ponieważ to właśnie ultradźwięki odpowiadają za rozpad komórek tłuszczowych. Ultradźwięki niskiej częstotliwości, emitowane przez chłodzoną głowicę zabiegową, wywołują w komórkach zjawisko kawitacji – czyli gwałtownego przejścia z fazy ciekłej do gazowej. Te “mikroeksplozje” cząsteczek wody uszkadzają błony komórkowe komórek tłuszczowych. Organizm w naturalny sposób lokalizuje uszkodzone komórki i usuwa je z organizmu. Wykorzystujemy tutaj biologiczny proces apoptozy, czyli naturalnej zdolności organizmu do destrukcji własnych komórek. Ten mechanizm jest potrzebny i wpływa korzystnie na prawidłowy rozwój, homeostazę i zapobieganie nadmiernej, szkodliwej proliferacji komórek organizmu. Można powiedzieć, że liposukcja kawitacyjna to zabieg, który zmusza nasz organizm do apoptozy komórek tłuszczowych. Proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu trwa do sześciu tygodni.

Redukcja cellulitu
Redukcja cellulitu

Co jest ważne przy wyborze liposukcji kawitacyjnej?

Liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem bezinwazyjnym. Wybierając gabinet należy zwrócić uwagę na przygotowanie kosmetologa oraz na urządzenie używane do zabiegu. W naszym gabinecie korzystamy z Włoskiego urządzenia CoaxMED, wyposażonego w chłodzoną głowicę. To bardzo ważne ponieważ dzięki temu, że głowica jest utrzymywana w stałej temperaturze i emituje ona ultradźwięki całą swoją powierzchnią z taką samą mocą, dzięki czemu równomiernie na całej powierzchni poddawanej zabiegowi dystrybuujemy energię. 

Czy warto wybrać liposukcję kawitacyjną w Krośnie Estetico?

 Wybierając zabieg liposukcji ultradźwiękowej w Krośnie, otrzymujesz coś ekstra. Urządzenie CoaxMED, którym wykonujemy kawitację ultradźwiękową może emitować jednocześnie monopolarną falę radiową!

Czym jest radiofrekwenca? 

Radiofrekwencja wykorzystuje fale radiowe o wysokiej częstotliwości, do selektywnego, kontrolowanego podgrzania tkanek do odpowiedniej temperatury. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu, zwiększając jędrność i sprężystość skóry. Ponadto wpływa na obkurczenie komórek tłuszczowych i skutecznie wyszczupla oraz modeluje ciało oraz twarz. Wywołane radiofrekwencją ciepło w tkankach powoduje również rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co wzmaga dotlenienie skóry, a także jej metabolizm. Co daje radiofrekwencja? adiofrekwencja zagęszcza skórę, napina ją! 

Głębokość oddziaływania różnych fal
Głębokość oddziaływania różnych fal

Czy połączenie radiofrekwencji i liposukcji kawitacyjnej jest korzystne?

Radiofrekwencja wspólnie z liposukcją kawitacyjną znakomicie się uzupełniają. Liposukcja niszczy komórki tłuszczowe, radiofrekwencja poprawia gęstość skóry, obkurcza ją. W efekcie otrzymujemy wymodelowaną oraz smukłą sylwetkę, skóra odzyskuje dawną elastyczność. Zabieg nie wymaga przygotowania, najlepsze efekty przynosi w połączeniu z Endermologią LPG Alliance.

Komu polecamy liposukcję kawitacyjną? Komu polecamy radiofrekwencję?

 • osobom pragnącym zredukować miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową
 • osobom walczącym z cellulitem
 • chcącym ujędrnić skórę i poprawić krążenie
 • dla kobiet po ciąży

Jakie efekty po liposukcji kawitacyjnej i radiofrekwencji monopolarnej?

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcji cellulitu
 • gładka skóra
 • poprawa jakości skóry
 • poprawa mikrokrążenia
 • dotlenienie skóry

Ceny liposukcji kawitacyjnej i radiofrekwencji

150 za pojedynczy zabieg
Wybierz pakiet w cenie od 650 zł
 • 10x endermologia Alliance + 5x liposukcji za 1750
 • 10x liposukcja kawitacyjna + 10x drenaż limfatyczna za 990
 • 6x liposukcja kawitacyjna + 6x drenaż limfatyczna za 790
Ceny

No products in the cart.