fbpx

Liposukcja kawitacyjna

Radiofrekwencja z liposukcją kawitacyjną w Krośnie

Ceny liposukcji kawitacyjnej z radiofrekwencją monopolarną


1x Radiofrekwencja monopolarna z liposukcją

6x Radiofrekwencja monopolarna z liposukcją

+6x presoterapia gratis

12x Radiofrekwencja monopolarna z liposukcją

+6x presoterapia gratis

Cena

250 125

50% taniej

740

jedna partia, 6 wizyt

1200

dwie partie, 6 wizyt


  Polityka prywatności

  Nasza bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji

  Zbuduj mięśnie – BTL EMBODY

  Wzrost masy mięśniowej średnio +16%. Zmniejszenie o 11% pociążowego rozstępu mięśni prostych brzucha. To jak 20 000 brzuszków lub przysiadów

  Kriolipoliza

  Likwidacja tkanki tłuszczowej przez jej selektywne zamrożenie. Skuteczna metoda zatwierdzona przez FDA (Amerykańską Agencję Żywności i Leków)
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

  Endermologia LPG Alliance

  endermologie® Alliance · widoczne efekty już po 3 zabiegach. Antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry, modelowanie i kształtowanie

  Dlaczego liposukcja kawitacyjna? 

  Liposukcja kawitacyjna inaczej nazywana liposukcją ultradźwiękową to bezbolesny zabieg, który likwiduje komórki tłuszczowe. Ten zabieg polecamy paniom na obszary, gdzie z przyczyn technicznych, nie możemy zastosować kriolipolizy. Do jakich obszarów proponujemy liposukcje kawitacyjną? Liposukcja kawitacyjna sprawdzi się na udach, łydkach, brzuchu, biodrach oraz ramionach.

  Jak działa liposukcja kawitacyjna? Jak likwiduje tkankę tłuszczową?

  Liposukcja kawitacyjna nazywana jest ultradźwiękową ponieważ to właśnie ultradźwięki odpowiadają za rozpad komórek tłuszczowych. Ultradźwięki niskiej częstotliwości, emitowane przez chłodzoną głowicę zabiegową, wywołują w komórkach zjawisko kawitacji – czyli gwałtownego przejścia z fazy ciekłej do gazowej. Te “mikroeksplozje” cząsteczek wody uszkadzają błony komórkowe komórek tłuszczowych. Organizm w naturalny sposób lokalizuje uszkodzone komórki i usuwa je z organizmu. Wykorzystujemy tutaj biologiczny proces apoptozy, czyli naturalnej zdolności organizmu do destrukcji własnych komórek. Ten mechanizm jest potrzebny i wpływa korzystnie na prawidłowy rozwój, homeostazę i zapobieganie nadmiernej, szkodliwej proliferacji komórek organizmu. Można powiedzieć, że liposukcja kawitacyjna to zabieg, który zmusza nasz organizm do apoptozy komórek tłuszczowych. Proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu trwa do sześciu tygodni.

  Redukcja cellulitu
  Redukcja cellulitu

  Co jest ważne przy wyborze liposukcji kawitacyjnej?

  Liposukcja kawitacyjna jest zabiegiem bezinwazyjnym. Wybierając gabinet należy zwrócić uwagę na przygotowanie kosmetologa oraz na urządzenie używane do zabiegu. W naszym gabinecie korzystamy z Włoskiego urządzenia CoaxMED, wyposażonego w chłodzoną głowicę. To bardzo ważne ponieważ dzięki temu, że głowica jest utrzymywana w stałej temperaturze i emituje ona ultradźwięki całą swoją powierzchnią z taką samą mocą, dzięki czemu równomiernie na całej powierzchni poddawanej zabiegowi dystrybuujemy energię. 

  Czy warto wybrać liposukcję kawitacyjną w Krośnie Estetico?

   Wybierając zabieg liposukcji ultradźwiękowej w Krośnie, otrzymujesz coś ekstra. Urządzenie CoaxMED, którym wykonujemy kawitację ultradźwiękową może emitować jednocześnie monopolarną falę radiową!

  Czym jest radiofrekwenca? 

  Radiofrekwencja wykorzystuje fale radiowe o wysokiej częstotliwości, do selektywnego, kontrolowanego podgrzania tkanek do odpowiedniej temperatury. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu, zwiększając jędrność i sprężystość skóry. Ponadto wpływa na obkurczenie komórek tłuszczowych i skutecznie wyszczupla oraz modeluje ciało oraz twarz. Wywołane radiofrekwencją ciepło w tkankach powoduje również rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co wzmaga dotlenienie skóry, a także jej metabolizm. Co daje radiofrekwencja? adiofrekwencja zagęszcza skórę, napina ją! 

  Głębokość oddziaływania różnych fal
  Głębokość oddziaływania różnych fal

  Czy połączenie radiofrekwencji i liposukcji kawitacyjnej jest korzystne?

  Radiofrekwencja wspólnie z liposukcją kawitacyjną znakomicie się uzupełniają. Liposukcja niszczy komórki tłuszczowe, radiofrekwencja poprawia gęstość skóry, obkurcza ją. W efekcie otrzymujemy wymodelowaną oraz smukłą sylwetkę, skóra odzyskuje dawną elastyczność. Zabieg nie wymaga przygotowania, najlepsze efekty przynosi w połączeniu z Endermologią LPG Alliance.

  Komu polecamy liposukcję kawitacyjną? Komu polecamy radiofrekwencję?

  • osobom pragnącym zredukować miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową
  • osobom walczącym z cellulitem
  • chcącym ujędrnić skórę i poprawić krążenie
  • dla kobiet po ciąży

  Jakie efekty po liposukcji kawitacyjnej i radiofrekwencji monopolarnej?

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • redukcji cellulitu
  • gładka skóra
  • poprawa jakości skóry
  • poprawa mikrokrążenia
  • dotlenienie skóry

  Ceny liposukcji kawitacyjnej i radiofrekwencji

  250 za pojedynczy zabieg
  Wybierz pakiet w cenie od 690 zł
  • 10x endermologia Alliance + 6x liposukcjia za 2480
  • 12x liposukcja kawitacyjna + 12x drenaż limfatyczny za 1250
  • 6x liposukcja kawitacyjna + 6x drenaż limfatyczna za 990
  Ceny

  No products in the cart.