fbpx

O skutecznej walce z cellulitem

 

Rozmowa z kosmetologiem z Gabinetu Urody Estetico w Krośnie.

Z jakimi problemami najczęściej przychodzą do gabinetu Klientki?

K: Najczęściej chcą zredukować cellulit, pozbyć się kilku centymetrów tu i ówdzie, ujędrnić ciało i poprawić wygląd skóry. Często wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy, zapewniające działanie przeciwzmarszkowe, przeciwstarzeniowe, antytrądzikowe, w zależności od potrzeb skóry.

Rozumiem, że Klientki chcą sobie zapewnić młody i świeży wygląd. Czy udaje Wam się spełnić ich marzenia?

K: Tak, skoro wracają do nas na kolejne zabiegi.

Chcemy poznać tajniki skutecznej waliki z cellulitem. Co zrobić żeby się go pozbyć?

K: Przede wszystkim należy przyjść do nas. Podczas spotkania ocenimy w jaki sposób powinnyśmy działać. Które urządzenia będą najskuteczniejsze w walce z konkretnym problemem. Mamy różne rodzaje cellulitu. Rozpoznajemy go i ustalamy program zabiegowy, dobieramy urządzenia, pielęgnację domową.

Urządzenia? Ale tutaj skupimy się na jednym?

K: Tak, chociaż to nie jest takie proste .  Mamy do dyspozycji różne rozwiązania, różne technologie. Na tkankę dotkniętą cellulitem możemy zadziałać masażem endermologicznym. Tutaj mamy do dyspozycji dwa urządzenia: Endermologię LPG i Icoone’a. To światowa czołówka. Możemy również zastosować liposukcję kawitacyjną, radiofrekwencję lub kriolipolizę. To najskuteczniejsze metody bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Bazują na naturalnych procesach zachodzących w organizmie. Możemy łączyć ze sobą różnie metody podnosząc ich efektywność. Tutaj opowiem o masażu wykonywanym Icoonem.

Czyli każdy znajdzie coś dla siebie! Wróćmy Icoona?

K: Icoone działa na zasadzie masażu próżniowego. Rozpoczyna się programem „baza”, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby skóry np. cellulit, obrzęki. Następnym etapem jest program „fokus” którego działanie skoncentrowane jest na konkretnym problemie, np. głęboko zlokalizowanym tłuszczu opornym na aktywność fizyczną, luźna skóra, cellulit, na konkretnej partii ciała.

Ile zabiegów należy wykonać?

K: Należy wykonać minimum 10 sesji w cyklu zabiegowym.

Jakie będą efekty?

K: Zabiegi Icoone pozwalają na wymodelowanie sylwetki, redukcję cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej, poprzez pobudzenie lipolizy. Pomagają w zniwelowaniu uczucia zmęczonych i ciężkich nóg, poprawiają jędrność skóry, dzięki pobudzeniu fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Rezultaty w postaci redukcji obrzęków możemy zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Efekty w postaci wymodelowania sylwetki i redukcji cellulitu wymagają kilku zabiegów, pierwsze widoczne są już po około pięciu.

Czy zabieg jest bezbolesny?

K: To częste pytanie (uśmiech). Tak, zabiegi Icoone są bezbolesne. Wiele Klientek określa je jako przyjemne oraz relaksujące. Dyskomfort może pojawić się w przypadku zastojów limfatycznych, zaawansowanego cellulitu oraz zastałych złogów tłuszczowych. Naszym zadaniem jest przeprowadzić zabieg tak, aby był skuteczny oraz przyjemny. Zawsze słuchamy naszych Klientek i reagujemy na ich odczucia w trakcie zabiegu.

Zrozumiałe dlaczego Icoone jest taki popularny!

K: Tak. To zabieg, który jest wykonywany w najlepszych klinikach na całym świecie. Urządzenie to kwintesencja technologii w walce o szczupłą i smukłą sylwetkę. Jest delikatny i w przeciwieństwie do innych technologii można go wykonywać na skórze wrażliwej i naczynkowej.

Zatem … spróbujmy Icoone w Estetico!

K: Zapraszamy!

Opinie klientek

Warning: Undefined array key "feed_id" in /home/platne/serwer114071/public_html/gabinetyestetico.pl/wp-content/plugins/widget-google-reviews/includes/class-feed-widget.php on line 130
Sprawdź w ofertę Icoone

Z tym kodem: 10pln otrzymasz dodatkowy rabat​

Sprawdź w ofertę Icoone

Z tym kodem: 10pln otrzymasz dodatkowy rabat​

No products in the cart.