fbpx

Jak zredukować tkankę tłuszczową

Nasze urządzenia

Redukcja tkanki tłuszczowej – lipoliza, endermologia, kriolipoliza. Co wybrać, aby wspomóc proces odchudzania?

To natura spowodowała, że tkanka tłuszczowa gromadzi się szybciej na biodrach, udach, talii. takich jak talia, biodra i uda. Pozbycie się jej stamtąd jest trudne, czasem nie pomagają mordercze treningi na siłowni, godziny na bieżni czy drakońska dieta.

Odchudzanie

Na szczęście możemy przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej stosując nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę.

Bezinwazyjne metody LIKWIDUJĄCE tkankę tłuszczową to min: lipoliza kawitacyjna (liposukcja kawitacyjna), kriolipoliza, radiofrekwencja. Powyższe metody uszkadzają komórki tłuszczowe – inicjują proces lipolizy. Następnie w naturalnym procesie są wydalane z organizmu. Proces ten trwa do trzech miesięcy po zakończeniu serii zabiegów. Do lipolizy prowadzą: podgrzanie komórek tłuszczowych (do odpowiedniej temperatury, my wiemy jakiej), zamrożenie komórek tłuszczowych (muszą pozostawać schłodzone określony czas aby nastąpił rozpad) oraz przez spowodowanie w komórkach tłuszczowych zjawiska kawitacji – mini implozji cząsteczki wody w komórce tłuszczowej wywołanej falą ultradźwiękową (fala akustyczna).

Endermologia LPG Alliance i ICOONE, wspomagają przemianę materii, stymulują krążenie krwi i limfy, pomagają modelować sylwetkę, zmniejszają objętość komórek tłuszczowych, są świetnym uzupełnieniem zabiegów likwidujących komórki tłuszczowe!

Zastanwiasz się który zabieg wybrać:

Kriolipoliza COOLTECH i CoaXMED – zamrażanie tkanki tłuszczowej

 

Liposukcja kawitacyjna z monopolarną falą radiową – DUOShape CoaXMED

 

Icoone – wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej

 

Endermologia LPG Alliance – protokoły zabiegowe wspomagające odchudzanie

 

Jeśli zastanawiasz się jak wspomóc odchudzanie, czy wybrać kriolipolizę, liposukcję kawitacyjną Endermologię LPG czy Icoone. Zapraszamy do Estetico. Doradzimy Ci jak zredukować tkankę tłuszczową i wspomóc odchudzanie, wymodelujemy sylwetkę. Zaproponujemy Ci pełen pakiet, dobranych do Twoich potrzeb zabiegów.

Efekty po serii zabiegów
Najczęściej wybierany zabieg
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy przy wyborze zabiegu?
Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie

    Polityka prywatności

    No products in the cart.