fbpx

Jak zredukować tkankę tłuszczową

Nasze urządzenia

Redukcja tkanki tłuszczowej – lipoliza, endermologia, kriolipoliza. Co wybrać, aby wspomóc proces odchudzania?

To natura spowodowała, że tkanka tłuszczowa gromadzi się szybciej na biodrach, udach, talii. takich jak talia, biodra i uda. Pozbycie się jej stamtąd jest trudne, czasem nie pomagają mordercze treningi na siłowni, godziny na bieżni czy drakońska dieta.

Na szczęście możemy przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej stosując nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę.

Bezinwazyjne metody LIKWIDUJĄCE tkankę tłuszczową to min: lipoliza kawitacyjna (liposukcja kawitacyjna), kriolipoliza, radiofrekwencja. Powyższe metody uszkadzają komórki tłuszczowe – inicjują proces lipolizy. Następnie w naturalnym procesie są wydalane z organizmu. Proces ten trwa do trzech miesięcy po zakończeniu serii zabiegów. Do lipolizy prowadzą: podgrzanie komórek tłuszczowych (do odpowiedniej temperatury, my wiemy jakiej), zamrożenie komórek tłuszczowych (muszą pozostawać schłodzone określony czas aby nastąpił rozpad) oraz przez spowodowanie w komórkach tłuszczowych zjawiska kawitacji – mini implozji cząsteczki wody w komórce tłuszczowej wywołanej falą ultradźwiękową (fala akustyczna).

Endermologia LPG i ICOONE, wspomagają przemianę materii, stymulują krążenie krwi i limfy, pomagają modelować sylwetkę, zmniejszają objętość komórek tłuszczowych, są świetnym uzupełnieniem zabiegów likwidujących komórki tłuszczowe!

Zabiegi likwidujące i redukujące tkankę tłuszczową

Redukcja tkanki tłuszczowej odchudzanie coaxmed
Kawitacja ultradźwiękowa i radiofrekwencja monopolarna podczas jednego zabiegu. Redukcja tkanki tłuszczowej. Wspomaganie w odchudzaniu
Modelowanie sylwetki, wspomaganie
odchudzania, redukcja tkanki tłuszczowej. Programy przygotowane z myślą o delikatnej skórze.
Modelowanie sylwetki, wspomaganie
odchudzania, redukcja tkanki tłuszczowej. Specjalne programy pomagające w odchudzaniu
Efekty po serii zabiegów
Najczęściej wybierany zabieg
Masz pytania? Potrzebujesz pomocy przy wyborze zabiegu?
Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie

    Polityka prywatności

    Brak produktów w koszyku.