fbpx

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczaniu naskórka. Swoim działaniem może sięgać do warstw skóry właściwej.

Wskazania do zabiegu:

  • trądzik
  • blizny
  • zmarszczki
  • przebarwienia 

Po zakwalifikowaniu do zabiegu, kosmetolog bardzo dokładnie oczyszcza skórę w miejscu jego wykonania.

Następnie aplikuje na skórę odpowiedni preparat lub odpowiednią mieszankę i pozostawia na określony czas. Osoba poddawana zabiegowi jest pod ciągłą kontrolą specjalisty, który obserwuje reakcje skóry oraz sprawdza odczucia. W tym czasie może występować lekkie pieczenie. Następnie kwas jest neutralizowany, zmywany. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona przez kilka tygodni. Należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce.

W Estetico wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty, zabieg wykonuje kosmetolog specjalizujący się w danej dziedzinie.

Po zabiegu otrzymujesz od nas krem, oraz spisane zalecenia pozabiegowe.

Szczegóły dotyczące zabiegu, przekaże Ci kosmetolog podczas konsultacji, podczas której zidentyfikuje problem, wykluczy przeciwwskazania i zaproponuje skuteczne rozwiązania.
Efekty zabiegów
Opinie

Warning: Undefined array key "feed_id" in /home/platne/serwer114071/public_html/gabinetyestetico.pl/wp-content/plugins/widget-google-reviews/includes/class-feed-widget.php on line 130
Dwa zabiegi w cenie jednego

No products in the cart.